KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14145043

nr 1414 5043

Skulptur

Olle Hedberg, Älg. Signerad, daterad OH82. Höjd: 19 cm, bredd: 19 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 20:39:37